Menu

Koszmarna randka

Jak uniknąć koszmarnej randki?
Nikt z nas na pewno nie chciałby przeżyć spotkania, gdzie jedynym jego pragnieniem byłoby jak najszybciej uciec. To, żeby pierwsza randka nie okazała się niewypałem, zależy w równym stopniu od zachowania Twojego i drugiej osoby. By dowiedzieć się, czego w żadnym wypadku nie robić w czasie wieczoru, od którego przebiegu może zależeć Wasz przyszły związek – koniecznie przeczytaj niniejszy tekst!

Jedna z podstawowych kwestii, jakie musisz zrozumieć to niemające szans zdać egzaminu podczas randki tematy. Z pewnością nie wypada (zwłaszcza, gdy nie zna się jeszcze dobrze drugiej strony) poruszać spraw ogólnie uznawanych za kontrowersyjne. Takich, na które niemal każdy ma inne zdanie. Nie wiesz przecież, co Twoja potencjalna druga połówka sądzi o aborcji czy nie znasz jej poglądów politycznych, prawda? Kiedy okaże się, że Wasze podejścia do tych dziedzin są rozbieżne, to może zakończyć związek zanim się on zacznie.

Podobnie ryzykowne bywa rozmawianie o pieniądzach. Ani skąpstwo, ani nadmierna rozrzutność nie zostaną dobrze odczytane. Nikt przecież nie lubi, gdy posądza się go o to, że leci na kasę…

Nie należy też rozwijać przed rozmówcą szeroko zakrojonych matrymonialnych planów czy pokazywać mu swojej desperacji. Nawet, jeśli doskwiera Ci samotność – nikt nie musi o tym wiedzieć!

Ciągłe wspominanie o byłym partnerze również wydaje się niefortunne. Podobnie, jak „straszenie małżeństwem” może odstraszyć naszą sympatię i pokazać, że wciąż myślimy o ex.

Brak kultury zbiera potężne żniwo w postaci nieudanych randek. Nikt przecież nie chce spędzać czasu z człowiekiem, który mówi z pełnymi ustami, beka, czy jest opryskliwy. Nie daj Bóg, aby przesadzał on z alkoholem i po jego spożyciu stawał się jeszcze bardziej ordynarny!
Chcąc dotrwać do końca tego jakże ważnego wieczoru, musisz poznać kilka reguł, jakie rządzą spotkaniami zakochanych. Jeśli charakteryzuje Cię zbytnia wulgarność, zbyt często mówisz o pieniądzach albo pytasz o in vitro, bądź też (o zgrozo!) namawiasz na jarlew75.pl, na które zapraszasz, kończą się dosyć szybko – prawda?